“Stipriausi Lietuvoje” 2019, CreditINFO įvertinimas “Stipriausi Lietuvoje” 2019, CreditINFO įvertinimas

“Stipriausi Lietuvoje” 2019, CreditINFO įvertinimas

Jau ne pirmus metus UAB “Asmodas” įvertintas ir apdovanotas CREDIT INFO sertifikatais – “Stipriausi Lietuvoje Vadovai” ir “Stipriausi Lietuvoje” 2019.

„Stipriausi Lietuvoje“ – tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms, pagrindžiantis gerą įmonės kredito istoriją. Šis įvertinimas atspindi gerą įmonės ekonominę būklę ir finansinius rezultatus, taip pat indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą.

Svarbiausi vertinimo kriterijai suteikiant “Stipriausi Lietuvoje” sertifikatą yra aukštas kredito reitingas. Įmonės mokumas ir reitingas nustatomas remiantis kredito istorija, kuria sudaro įmonės finansinių įsipareigojimų vykdymas, finansiniai rezultatai, mokėjimų istorija. Iš viso nustatant kredito reitingą, vertinimo institucija, atsižvelgia į daugiau nei 100 įvairių kintamųjų kurie turi skirtingą poveiki įmonės reitingui.

“Stipriausi Lietuvoje Vadovai” sertifikatas suteikiamas remiantis statistinio reitingo modeliu. Sertifikuotiems vadovams šis vertinimas leidžia įrodyti potencialiems verslo partneriams savo finansinį patikimumą ir gebėjimą laiku įvykdyti įsipareigojimus.

Kiti straipsniai

Sekite mus instagram’e!

@doorsasmodas