Apie mus

Gamykloje įdiegta viena moderniausių Europoje, pilnai automatizuota ir robotizuota gamybos linija, atvėrusi galimybes masinei standartizuotų durų gamybai.

Rankiniu būdu gaminame išskirtines duris, pagal individualius Jūsų poreikius dizainui, funkcionalumui ir dydžiui.

Jei ieškote šiltų, saugių ir gražių durų, iš mūsų asortimento lengvai išsirinksite tinkamas. Teikiame paslaugas visoje Lietuvoje – matuojame, atvežame, įstatome.

Skaityti daugiau

Praėjusio šimtmečio pabaigoje pradėję gaminti duris ir, sekdami naujausias gamybos technologijas bei kokybės reikalavimus, jas tobuliname iki šiolei. Mūsų gamybos linija, vienintelė tokia Lietuvoje, aprūpinta pasaulio lyderių įrengimais iš Italijos, Suomijos ir Japonijos. Gamybos proceso metu nebeliko žmogaus klaidos rizikos, sutrumpėjo gamybos terminai, tausojama gamta.

Gamykloje dirba apie 100 aukštos kvalifikacijos meistrų. Per metus pagaminame keliolika tūkst. durų.

Gaminame vienetines duris pagal individualius užsakymus žmonėms, statantiems ar remontuojantiems savo namus, butus. Ir naujiems nekilnojamojo turto, ir renovacijos projektams galime pasiūlyti bet kokį kiekį konkrečiam projektui pritaikytų durų.

Mūsų plieninės šarvo durys, padengtos natūralaus medžio ar kita apdailos medžiaga,atitinka europinius saugumo nuo ugnies ir įsilaužimo standartus, aukštus garso izoliavimo reikalavimus. Jos tinka A+++ energinės klasės ir pasyviems namams.

Šarvo durys gali būti šiltos

Modernių technologojų dėka gaminame šiltas ir patikimas laukines šarvo duris Jūsų butams, namams, metalines duris gamybinėms patalpoms.

Kodėl verta rinktis mūsų duris?

Aukščiausia kokybė už sąžiningą kainą

Individualūs dizaino sprendimai

Esame pripažinti ir vertinami tarptautinėse rinkose

Dizainas

Nėra tokio dizaino durų, kurių negalėtume pagaminti. Įmonėje dirbantys projektuotojai pasiūlys durų formą ir apdailą pagal Jūsų viziją, arba pagaminsime pagal Jūsų dizainerio sukurtą projektą – vienvėrias arba dvivėres, tinkančias bet kokio dydžio durų angai.
Skandinavijos šalių užsakymu esame pagaminę daugybę durų, atkartodami jų istorinį dizainą. Mums užtenka nedidelio išlikusio durų frangmento, kad pagamintume tiksliai tokias, kokias kadaise sukūrė senieji meistrai. Išoriškai jos atrodys kaip senosios, fukciškai – atitiks visus modernius kokybės reikalavimus. Mūsų duris renkasi Stokholmo, Kopenhagos bažnyčių, pilių ir muziejų restauratoriai.

Apsauga nuo šalčio ir triukšmo

Uždarę mūsų gamintas duris užversite kelią į savo namus ir šalčiui, ir aplinkos triukšmui. Jų šilumos perdavimo koeficiento U vertė – iki 0,95. Šios durys tinka ypač sandariems, A+++ energinės klasės ir pasyviems nams.
Durys užtikrina 45 decibelų garso izoliaciją. Tai 10 decibelų daugiau, nei reikalaujama Lietuvos statybos reglamente. Mūsų durys stovi garso įrašų studijose, nes iš tiesų užtikrina tylą.

Individualūs sprendimai

Kokie bebūtų Jūsų poreikiai ir lūkesčiai dėl durų aukčio, pločio, formos, raštų, apdailos medžiagų ir stiliaus, mes juos įgyvendinsime. Visada džiaugiamės tais užsakovais, kurie pas mus sugrįžta, nes niekas kitas negalėjo pagaminto tokių durų, kokių jiems reikėjo. Ir Skandinavijos šalyse, ir Lietuvoje tokių yra labai daug.

Apsauga nuo įsilaužimo

Mūsų durys atitinka RC3 ir RC4 saugumo klasės reikalavimus, jos atsparios tiek rankinam isilaužimui, tiek smūgiams. Policija bei saugos tarnybos RC4 saugumo klasės reikalavimus paprastai kelia durims ypatingos paskirties objektuose – pinigų, brangenybių saugyklose, bankuose, prekybos, medicinos centruose. Didžiuojamės savo gaminiais Antverpeno deimantų saugykloje Olandijoje, laisvės atėmimo įstaigose Danijoje, Palangos Gintaro muziejuje Lietuvoje ir daugelyje kitų pastatų, kur reikalinga gera apsauga.

Durys pagal Jūsų poreikius, apjungus naudingiausias metalo ir medžio savybes

Garantijos

Kad durys bus saugios ir jų niekada neišlauš, suteikiame viso gyvenimo garantiją. Jei taip nutiktų, mes nemokamai pastatysime naujas. Visiems mūsų gaminiams yra suteikiama 5 metų garantija.

Tinklas

Pagrindinė būstinė ir bemaž 6000 kv.m gamybos patalpos yra Gargžduose. Prekybos salonai dirba Klaipėdoje, Šiauliuose, Kaune ir Vilniuje. Vilniaus ekspoziciniame centre galite pamatyti visa mūsų produkciją.

Paslaugos

Duris statome visoje Lietuvoje. Mūsų specialistai tiksliai išmatuos durų angą, atveš ir sumontuos, paaiškins, kaip teisingai naudoti duris, kad jos ilgai ir patikimai tarnautų. Padėsime parinkti durų dizainą arba pagaminsime pagal Jūsų pageidavimą.

Moderni kokybė

Naujausia gamybos įranga gaminamos durys atitinka kokybės standartus, keliamus tiek Lietuvoje, tiek ir Europos šalyse. Jų kokybė yra patvirtinta bandymais, atliktais mokslinių tyrimų laboratorijose mūsų šalyje ir užsienyje.

Sertifikatai

Europinius durų kokybės standartus patvirtina visa eilė sertifikatų, gautų atlikus patikimumo, tvarumo bandymus Lietuvos ir užsienio šalių – Prancūzijos, Švedijos, Danijos laboratorijose. Juos turėdami jau daug metų sėkmingai bendradarbiaujame su prekybos ir statybų partneriais Europos šalių rinkose.

Situacija

Kiekviena situacija individuali. Išsaiškiname poreikius ir pagal juos parenkame duris, jų gamybos technologiją.

1
2

Projektavimas

Parengiame durų projektą, kur numatomos visos detalės. Jūsų viziją paverčiame profesionaliu ir realiai įgyvendinamu projektu, kurį suderiname kompiuterio ekrane.

Gamyba

Suderinus su Jumis projektą, durų brėžiniai perduodami gamybos padaliniui. Gamybos trukmė priklauso nuo gaminio sudėtingumo ir gaminių skaičiaus, tačiau ji yra aptariama iš anskto. Maksimaliai laikomės sutartų terminų.

3
4

Pristatymas

Atvykstame į Jūsų namus ir įstatome pagamintas duris. Kartu su raktais įteikiame priežiūros bei eksploatacijos rekomendacijas, garantijas ir kitus dokumentus. Jūsų naujos durys patikimai tarnaus ilgus metus.

Garantijos

Savo produkcijai suteikiame ... metų garantiją. Taip pat teikiame
savo produkcijos eksploatacijos paslaugos visoje Lietuvoje ir užsienio šalyse.

5

Klaipėda

Dubysos g. 23 / Taikos pr. 61
El. paštas: info@asmodas.lt

Darbo laikas

Pirmadienis - Penktadienis
9.00 - 18.00
Šeštadienis
10.00 - 15.00
Sekmadieniais nedirbame

Vilnius

Upės 5, Vilnius (1a. iėjimas iš kiemo)
El. paštas: vilnius@asmodas.lt

Darbo laikas

Pirmadienis - Penktadienis
8.00 - 17.00
Savaitgaliais nedirbame

Kaunas

Savanorių pr. 286
El. paštas: kaunas@asmodas.lt

Darbo laikas

Pirmadienis - Penktadienis
9.00 - 18.00
Šeštadienis
10.00 - 14.00
Sekmadieniais nedirbame

Šiauliai

Pramonės g. 17b (NAMŲ IDĖJŲ CENTRAS "NIC")
El. paštas: info@asmodas.lt

Darbo laikas

Pirmadienis - Penktadienis
9.00 - 18.00
Šeštadienis
9.00 - 15.00
Sekmadieniais nedirbame