Apie mus

UAB „Asmodas“ — didžiausi kompozicinių šarvo durų gamintojai Lietuvoje. Gaminame pagrindines įėjimo duris butams, namams, kotedžams ir metalines duris gamybinėms patalpoms.

Duris gaminti pradėjome dar praėjusio šimtmečio pabaigoje. Nuolatos tobuliname savo gaminius, sekame naujausias durų gamybos technologijas. Atitinkame keliamus „Sundahus“ reikalavimus gaminiui. Taip pat esame „SundaHus i Linköping AB“ narys-tiekėjas.

Skaityti daugiau
metu gaminys direktorius asmodas apie mus

UAB „Asmodas“ gamykloje įdiegta viena moderniausių Europoje, pilnai automatizuota ir robotizuota gamybos linija. Dėl pritaikytų aukščiausių technologijų, gamybos proceso metu nėra žmogaus klaidos rizikos ir sutrumpėja gamybos periodas. Galime pasidžiaugti tuo, kad mūsų naudojamos medžiagos atitinka darnios miškininkystės ir aplinkosauginius reikalavimus.

Rankiniu būdu gaminame išskirtines duris, pagal individualius klientų poreikius — nuo dizaino iki funkcionalumo ir dydžio. Mūsų gamykloje dirba apie 100 aukštos kvalifikacijos meistrų. Per metus pagaminame keliolika tūkstančių durų.

Gaminame vienetines duris pagal individualius užsakymus fiziniams ir juridiniams asmenims. Naujiems nekilnojamojo turto ir renovacijos projektams galime pasiūlyti reikiamą kiekį, konkrečiam statiniui pritaikytų durų.

Mūsų gaminamos šarvuotos lauko durys patvirtintos sertifikatais, kurie išduoti atlikus tyrimus ir techninius bandymus Lietuvos ir Europos šalių laboratorijose. Gaminiai yra A, A+ ir A++ tipo energetines klases ir tinkami visiems pastatams.

UAB „Asmodas“ gaminių asortimentas itin gausus, tad jei ieškote šiltų, saugių ir modernių durų, pas mus išsirinksite tinkamas. Paslaugas teikiame ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

Šarvo durys gali būti šiltos

Modernių technologojų dėka gaminame šiltas ir patikimas laukines šarvo duris Jūsų butams, namams, metalines duris gamybinėms patalpoms.

Kodėl verta rinktis mūsų duris?

Aukščiausia kokybė už sąžiningą kainą

Individualūs dizaino sprendimai

Esame pripažinti ir vertinami tarptautinėje rinkoje

asmodas lauko durys su rastais Mask Group 125

Dizainas

Gaminame vienvėrias arba dvivėres duris pagal Jūsų norimą dizainą. Jeigu nesate tvirtai apsisprendę, mūsų įmonės projektuotojai pasirengę padėti. Galėsite rinktis iš įvairių formų ir apdailų — mes įgyvendinsime Jūsų viziją.
Mūsų duris renkasi Stokholmo, Kopenhagos bažnyčių, pilių ir muziejų restauratoriai. Įmonėje dirbantiems meistrams užtenka nedidelio išlikusio durų fragmento, kad atkurtų lygiai tokias, kokias kadaise sukūrė senieji amatininkai. Vizualiai durys atrodys kaip senosios, o funkcionaliai atitiks visus kokybės reikalavimus.

Apsauga nuo šalčio ir triukšmo

Uždarę mūsų gamintas duris užversite kelią į savo namus ir šalčiui, ir aplinkos triukšmui. Jų šilumos perdavimo koeficiento U vertė – iki 0,95. Šios durys tinka sandariems, A++ energinės klasės ir pasyviems namams.
Durys užtikrina nuo 42 iki 50 decibelų garso izoliaciją. Tai 10-15 decibelų daugiau, nei reikalaujama Lietuvos statybos reglamente. Dėl puikios garso izoliacijos mūsų duris renkasi garso įrašų studijos.

melynos lauko durys su auksinemis rankenomis asmodas
dvigubos lauko durys su langais mask group asmodas

Individualūs sprendimai

Jūsų durų viziją paversime realybe ir įgyvendinsime kiekvieną individualų sprendimą. Mes už ilgalaikį bendradarbiavimą, tad ypatingai džiaugiamės, kai klientai sugrįžta su naujomis idėjomis. Dėl mūsų sugebėjimo įgyvendinti visus užsakovo norus, mumis pasitiki klientai ne tik iš Lietuvos, bet ir Skandinavijos.

Apsauga nuo įsilaužimo

UAB „Asmodas“ gaminamos durys atitinka RC3 ir RC4 saugumo klasės reikalavimus. Jos atsparios rankiniam įsilaužimui ir stipriems smūgiams. RC4 klasės durys skirtos apsaugoti ypatingos paskirties objektus — pinigų, brangenybių saugyklas, bankus, prekybos ar medicinos centrus.
Galime pasidžiaugti, jog mūsų gaminiai saugo Palangos Gintaro muziejų, Antverpeno deimantų saugyklą Belgijoje ir keletą laisvės atėmimo įstaigų Danijoje.

sarvuotos durys su apsaugine spyna asmodas Mask Group 131

Durys pagal Jūsų poreikius, apjungus naudingiausias metalo ir medžio savybes

Tinklas

Pagrindinė būstinė ir daugiau nei 6000 kv.m gamybos patalpos yra įsikūrusios Gargžduose. Prekybos salonai dirba Klaipėdoje, Šiauliuose, Kaune ir Vilniuje.

Paslaugos

Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje. Mūsų specialistai tiksliai išmatuos durų angą, atveš ir sumontuos duris, paaiškins, kaip teisingai jas prižiūrėti, kad ilgai ir patikimai tarnautų. Padėsime parinkti durų dizainą arba pagaminsime pagal Jūsų pageidavimą.

Moderni kokybė

Naujausia gamybos įranga gaminamos durys atitinka kokybės standartus, keliamus ir Lietuvoje, ir Europos šalyse. Jų kokybė yra patvirtinta bandymais, atliktais mokslinių tyrimų laboratorijose mūsų šalyje ir užsienyje.

Sertifikatai

Europinius durų kokybės standartus patvirtina visa eilė sertifikatų, gautų atlikus skirtingų savybių bandymus notifikuotose mokslo laboratorijose Lietuvoje, Švedijoje, Danijoje ir Prancūzijoje. Juos turėdami jau daug metų sėkmingai bendradarbiaujame su prekybos ir statybų partneriais visoje Europoje.

Situacija

Kiekviena situacija individuali. Išsaiškiname poreikius ir pagal juos parenkame duris, jų gamybos technologiją.

1
2

Projektavimas

Parengiame durų projektą, kur numatomos visos detalės. Jūsų viziją paverčiame profesionaliu ir realiai įgyvendinamu projektu, kurį suderiname kompiuterio ekrane.

Gamyba

Suderinus su Jumis projektą, durų brėžiniai perduodami gamybos padaliniui. Gamybos trukmė priklauso nuo gaminio sudėtingumo ir gaminių skaičiaus, tačiau ji yra aptariama iš anskto. Maksimaliai laikomės sutartų terminų.

3
4

Pristatymas

Atvykstame į Jūsų namus ir įstatome pagamintas duris. Kartu su raktais įteikiame priežiūros bei eksploatacijos rekomendacijas, garantijas ir kitus dokumentus. Jūsų naujos durys patikimai tarnaus ilgus metus.

Garantijos

Savo produkcijai suteikiame garantiją. Taip pat teikiame
savo produkcijos eksploatacijos paslaugos visoje Lietuvoje ir užsienio šalyse.

5

Klaipėda

Dubysos g. 23 / Taikos pr. 61
El. paštas: info@asmodas.lt

Darbo laikas

Pirmadienis - Penktadienis
9.00 - 18.00
Šeštadienis
10.00 - 15.00
Sekmadieniais nedirbame

Vilnius

Upės 5, Vilnius (1a. iėjimas iš kiemo)
El. paštas: info@asmodas.lt

Darbo laikas

Pirmadienis - Penktadienis
8.00 - 17.00
Savaitgaliais nedirbame

Kaunas

Savanorių pr. 286
El. paštas: info@asmodas.lt

Darbo laikas

Pirmadienis - Penktadienis
9.00 - 18.00
Šeštadienis
10.00 - 14.00
Sekmadieniais nedirbame