Privatumo politika apibrėžia UAB „Asmodas“ tvarkomų klientų asmeninių duomenų saugumą ir tvarkymo būdus. Taip pat reglamentuoja taisykles, kurių UAB „Asmodas“ įsipareigoja laikytis tvarkydama klientų asmeninius duomenis, juos rinkdama ir saugodama. Privatumo politikoje nurodomi galimi teikiamų paslaugų apribojimai bei slapukų naudojimo principai.

Klientų asmeninių duomenų saugumas ir tvarkymas

UAB „Asmodas“ užtikrina turimų kliento asmeninių duomenų saugumą ir konfidencialumą, įsipareigoja juos tvarkyti ir saugoti nepažeisdama kliento teisės į privatumą, o trečiosioms šalims juos atskleisti nebent tik tuo atveju, kai UAB „Asmodas“ taip yra įpareigojama įstatymų ar dėl kliento įsipareigojimų nevykdymo. Kliento asmeniniai duomenys gali būti patikėti tik juos tvarkyti teisę turintiems UAB „Asmodas“ darbuotojams ir tik su prekių įsigijimu, pristatymu, sąskaitų rengimu ar informacijos teikimu susijusiais tikslais.

Kliento asmeninių duomenų reglamentas

Kliento asmeninius duomenis UAB „Asmodas“ renka, tvarko ir saugo tik pagal Lietuvos Respublikos Civilinį kodeksą ir asmens duomenų apsaugos įstatymą, jų nepažeisdamas. Kliento asmens duomenų saugojimas neviršija būtinų paslaugoms teikti terminų.

Slapukų naudojimas

UAB „Asmodas“ informuoja klientus, kad naršant internetinėje svetainėje asmodas.lt į jų įrenginius gali būti įdiegti slapukai. Tai atliekama tik dėl internetinės svetainės lankomumo statistikos stebėjimo ir siekiant atpažinti internetinėje svetainėje ne pirmą kartą naršančius vartotojus.

Galimi teikiamų paslaugų apribojimai

UAB „Asmodas“ pasilieka teisę neteikti paslaugų ir neparduoti prekių, jei kyla abejonių dėl kliento amžiaus ar jis atsisako pateikti už jį atsakingų asmenų sutikimus šiai prekei įsigyti.

Į visus kilusius klausimus atsakysime susisiekus UAB „Asmodas“ nurodytais kontaktais.