Parduodame įvairių tipų SEIFUS

Yra galybė seifų rūšių, todėl kurį pasirinkti priklauso nuo to, kur jį patį laikysite ir ką laikysite jame. Be to, seifai laikomi ne tik namuose. Ypač dažnai jie statomi ar montuojami įmonėse, sveikatos paslaugas teikiančiose ir finansines operacijas atliekančiose įstaigose. Seifas yra, ko gero, patogiausia vieta laikyti svarbius dokumentus. Ne visada yra galimybė juos palikti darbe, o ir nesinori, jei tai asmeniniai Jūsų dokumentai. Atrodo, namuose jiems saugiausia, tačiau iš stalčiaus ar kitos nerakinamos vietos jie gali nesudėtingai būti paimti. Todėl geriausi imtis saugumo priemonių, kad neprarastumėte svarbios informacijos. Dažnai tokio tipo saugykla siejama su šaunamaisiais ginklais. Juk užrakinus jį seife ginklas bus apsaugotas ne tik nuo vagystės, tačiau ir nuo pastate esančių vaikų bei kitų asmenų. Tokiu būdu ne tik išvengsite papildomų nuostolių, apsaugosite savo turtą, tačiau ir užkirsite kelią nelaimei. Tai ypač aktualu turėtų būti medžioti mėgstantiems asmenims, nes pastarieji dažnai laiko ginklus namuose. O ką jau kalbėti apie santaupas. Kone populiariausia vieta jas laikyti – namuose. Tik užrakinti seife yra kur kas saugiau nei slėpti tarp knygų ar kišti į kojinę.

SEFAIS prekiaujame tik Klaipėdos ir Kauno salonuose.

UAB „Asmodas” rūpinasi ne tik savo klientų, tačiau ir jų turimo turto saugumu. Todėl be gausaus įvairių šarvuotų bei metalinių durų pasirinkimo siūlo ir skirtingos paskirties seifus. Įvairių rūšių seifai skirti laikyti bet kokius daiktus. Dabar galite būti ramūs, kad tai, ką palikote namuose, ten ir rasite. UAB „Asmodas” prekiauja šių rūšių seifais:

  • Baldiniai seifai (Gali būti statomi arba tvirtinami prie sienų ar grindų. Tinka įvairius daiktus laikyti.)
  • Priešgaisriniai seifai (Puikiai tinka dokumentus ar santaupas laikyti, nes yra atsparūs ugniai.)
  • Šarvuoti seifai (Itin tvirti ir garantuoja aukštą apsaugos lygį.)
  • Sieniniai seifai (Šie seifai montuojami sienoje, dėl to daiktai jame tik dar saugesni, nes ir patį seifą gali būti sunku rasti.)
  • Ginklų seifai (Pritaikyti laikyti ginklus ir jų priedus. Ypač aukštas saugumo lygis.)
  • Specialiosios paskirties seifai (Tai daugiausiai netradiciniai seifai, skirti laikyti neįprastus objektus, pavyzdžiui, vaistus.)

Seifai ir jų užraktai

Mūsų tikslas – maksimalus seife laikomų daiktų saugumas. Todėl rūpinamės, kad jie būtų nepasiekiami ne tik vagims, tačiau ir negalėtų būti pažeisti ugnies, gaisro atveju. Dauguma UAB „Asmodas” siūlomų seifų yra atsparūs ugniai. Taip pat galite būti užtikrinti, kad Jūsų padėtų daiktų nepaims niekas, nes patekti į vidų galėsite tik Jūs. Visi seifai yra rakinami, o užrakto tipą galite rinktis iš šių variantų:

  • Mechaninė (raktinė) spyna.
  • Elektroninė (kodinė) spyna.

Kad ir kurio tipo spyną pasirinktumėte, Jūsų daiktai bus visiškai saugūs. Storos seifo sienelės, kelių plokštelių užraktai maksimaliai sumažina net ir gerai planuotos vagystės riziką.

Seifai ir jų gamintojai

UAB „Asmodas” atstovauja net keletą garsių ir patikimų seifų gamintojų. Tarp siūlomų prekių galite rasti tokių įmonių, kaip:

  • Juwel.
  • Technomax.
  • Yale ir kt.

gaminių. Tarp pastarųjų („Yale”) produktų yra tokių, kurie atitinka ypač aukštus saugumo reikalavimus (išlaikę įsilaužimo naudojant įvairią techniką testus) ir yra gavę tai liudijančius sertifikatus.

Susiję straipsniai

2024 m. gruodžio 5 d. Klaipėdos technologijų mokymo centro Sektoriniame praktinio mokymo centre vyko Transporto priemonių remontininkų profesinio meistriškumo konkursas „GERIAUSIAS VAKARŲ REGIONO AUTOMEISTRAS 2024“.

POZICIJA JAU UŽIMTA

Asmodas, vienas didžiausių durų gamintojų Lietuvoje, pirmenybę teikiantis kokybei ir ilgaamžiškumui, savo 25 metų gimtadienio proga perkant duris dovanoja lizingą be pabrangimo 10 mėn. Atvykite į mūsų salonus Klaipėdoje ir Kaune, užpildykit dokumentus ir lizingas Jums nieko nekainuos. Skubėkite pasinaudoti puikia proga įsigyti duris be pabrangimo.

Kiekvienos Asmodas gaminamos apsauginės durys yra harmoningas meistriškumo, inžinerijos ir technologijų derinys, užtikrinantis grožį ir saugumą ilgam.

Koncertai vyks po atviru dangumi, o klausytojai galės mėgautis muzika įsitaisius ant pievoje pasitiestų pledų. Tai tikrai puiki galimybė pasinerti į vasaros nuotaiką ir išgirsti legendines dainas. Šis muzikinis kelias žada sužavėti auditoriją visoje Lietuvoje nuoširdžiais pasirodymais.

Kovo 19-22 dienomis UAB „Asmodas“ eksporto komanda dalyvavo tarptautinėje durų ir langų parodoje „Fensterbau Frontale 2024“. Paroda, kuri organizuojama kas dvejus metus, vyko Vokietijoje, Niurnbergo mieste.

Durys į save: smurto akivaizdoje – idėja, skatinanti matyti ir giliau pažvelgti į savo vidų.

Beveik 4 kilometrai plaukimo, 180 kilometrų važiavimo dviračiu ir 42 kilometrai maratono bėgimo — tokią distanciją, šių metų rugpjūčio 20 dieną vykusiose „IronMan“ varžybose Kalmaro mieste, Švedijoje per 13 valandų įveikė Asmodas ilgametis eksporto vadybininkas Aurimas Radvilavičius.

UAB "Asmodas" atveria duris savo darbuotojų iš Ukrainos šeimoms.

Related Products