“Stipriausi Lietuvoje” “Stipriausi Lietuvoje”

“Stipriausi Lietuvoje”

Norime pasidžiaugti gautu įvertinimu. “Stipriausi Lietuvoje” — CreditINFO sertifikatas, kuriuo pažymima, kad UAB “Asmodas” turi aukštą mokumo reitingą ir padeda kurti geresnę Lietuvos ateitį.

„STIPRIAUSI LIETUVOJE 2017“ – tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimomsLietuvos įmonėms bei jų vadovams, pagrindžiantis gerą įmonės bei jos vadovo kredito istoriją.

Kokiais kriterijais remiantis sertifikuojamos įmonės bei jų vadovai? 

Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant „STIPRIAUSI LIETUVOJE 2017“ir „STIPRIAUSI LIETUVOJE VADOVAI 2017″ sertifikatus – aukštas kredito reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių. Įmonių mokumas vertinamas ir reitingas nustatomas remiantis kredito istorija, kurią sudaro įmonės finansinių įsipareigojimų vykdymas, mokėjimų istorija, finansiniai rezultatai ir jų pokyčiai – pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kitų finansinių rodiklių kitimas. Taip pat atsižvelgiama į verslo sąsajas, turto areštus, sektoriaus būklę ir kitą svarbią informaciją. Iš viso nustatant kredito reitingą atsižvelgiama į daugiau nei 100 įvairių kintamųjų, kurie turi skirtingą poveikį įmonės reitingui.

Kiti straipsniai

Sekite mus instagram’e!

@doorsasmodas