Paroda Briuselyje – Batibouw 2020 Paroda Briuselyje – Batibouw 2020

Paroda Briuselyje – Batibouw 2020

Jau trečius metus iš eilės, su savo prekės ženklo “Armblock” komanda, dalyvaujame vienoje didžiausių statybų, renovacijų ir namų tobulinimo BATIBOUW parodoje, Briuselyje. Nors šiemet parodoje lankytojų buvo ir mažiau nei praėjusiais metais, tačiau susidomėjusiu profesionalia ir patikima produkcija tikrai netrūko. Sulaukėme tiek naujų lankytojų, besidominčiu naujomis technologijomis šarvuotu durų rinkoje tiek ir jau pažįstamų veidų.

Išskirtinio dėmesio susilaukė jau ir pernai pristatytos durys atidaromos su barometrinę apsaugos sistema, nuskaitant piršto antspaudą arba atrakinamos išmaniuoju telefonu.

Taip pat parodoje demonstruotos ir rekonstruotos durys ypač aktualios saugomos architektūros pastatams, kuriems keliami sustiprinti rekonstrukcijos reikalavimai. Pagal seną durų išorės skydą atkurtas visiškai naujas skydas mūsų gaminamoms šarvuotom durims. Dėl ASMODAS įmonėje dirbančių stalių meistriškumo, mūsų duris galima drąsiai rinktis ir rekonstruojamiems architektūros objektams.

BATIBOUW 2020 – tai viena didžiausių statybos, renovacijos ir namų tobulinimo paroda, skirta tiek profesionalams, tiek ir eiliniam vartotojui. Paroda rengiama Brussels Expo parodų komplekse – Belgiëplein 1 – 1020 Briuselyje. Siemet paroda vyko Vasario 29 – Kovo 8 d.

Kiti straipsniai

Sekite mus instagram’e!

@doorsasmodas