Parduodame įvairių tipų SEIFUS Parduodame įvairių tipų SEIFUS

Parduodame įvairių tipų SEIFUS

Turėti namuose seifą gali pasirodyti šiek egzotiška, tačiau taip tikrai nėra. Tai labai populiarus ir daugelio naudojamas daiktas, kuris patikimai apsaugo norimus daiktus. Žinoma, yra galybė seifų rūšių, todėl kurį pasirinkti priklauso nuo to, kur jį patį laikysite ir ką laikysite jame. Be to, seifai laikomi ne tik namuose. Ypač dažnai jie statomi ar montuojami įmonėse, sveikatos paslaugas teikiančiose ir finansines operacijas atliekančiose įstaigose. Seifas yra, ko gero, patogiausia vieta laikyti svarbius dokumentus. Ne visada yra galimybė juos palikti darbe, o ir nesinori, jei tai asmeniniai Jūsų dokumentai. Atrodo, namuose jiems saugiausia, tačiau iš stalčiaus ar kitos nerakinamos vietos jie gali nesudėtingai būti paimti. Todėl geriausi imtis saugumo priemonių, kad neprarastumėte svarbios informacijos. Dažnai tokio tipo saugykla siejama su šaunamaisiais ginklais. Juk užrakinus jį seife ginklas bus apsaugotas ne tik nuo vagystės, tačiau ir nuo pastate esančių vaikų bei kitų asmenų. Tokiu būdu ne tik išvengsite papildomų nuostolių, apsaugosite savo turtą, tačiau ir užkirsite kelią nelaimei. Tai ypač aktualu turėtų būti medžioti mėgstantiems asmenims, nes pastarieji dažnai laiko ginklus namuose. O ką jau kalbėti apie santaupas. Kone populiariausia vieta jas laikyti – namuose. Tik užrakinti seife yra kur kas saugiau nei slėpti tarp knygų ar kišti į kojinę.

SEFAIS prekiaujame tik Klaipėdos, Kauno ir Šiaulių salonuose.

UAB „Asmodas” seifai

UAB „Asmodas” rūpinasi ne tik savo klientų, tačiau ir jų turimo turto saugumu. Todėl be gausaus įvairių šarvuotų bei metalinių durų pasirinkimo siūlo ir skirtingos paskirties seifus. Įvairių rūšių seifai skirti laikyti bet kokius daiktus. Dabar galite būti ramūs, kad tai, ką palikote namuose, ten ir rasite. UAB „Asmodas” prekiauja šių rūšių seifais:

 • Baldiniai seifai (Gali būti statomi arba tvirtinami prie sienų ar grindų. Tinka įvairius daiktus laikyti.)
 • Priešgaisriniai seifai (Puikiai tinka dokumentus ar santaupas laikyti, nes yra atsparūs ugniai.)
 • Šarvuoti seifai (Itin tvirti ir garantuoja aukštą apsaugos lygį.)
 • Sieniniai seifai (Šie seifai montuojami sienoje, dėl to daiktai jame tik dar saugesni, nes ir patį seifą gali būti sunku rasti.)
 • Ginklų seifai (Pritaikyti laikyti ginklus ir jų priedus. Ypač aukštas saugumo lygis.)
 • Specialiosios paskirties seifai (Tai daugiausiai netradiciniai seifai, skirti laikyti neįprastus objektus, pavyzdžiui, vaistus.)

Seifai ir jų užraktai

Mūsų tikslas – maksimalus seife laikomų daiktų saugumas. Todėl rūpinamės, kad jie būtų nepasiekiami ne tik vagims, tačiau ir negalėtų būti pažeisti ugnies, gaisro atveju. Dauguma UAB „Asmodas” siūlomų seifų yra atsparūs ugniai. Taip pat galite būti užtikrinti, kad Jūsų padėtų daiktų nepaims niekas, nes patekti į vidų galėsite tik Jūs. Visi seifai yra rakinami, o užrakto tipą galite rinktis iš šių variantų:

 • Mechaninė (raktinė) spyna.
 • Elektroninė (kodinė) spyna.
Kad ir kurio tipo spyną pasirinktumėte, Jūsų daiktai bus visiškai saugūs. Storos seifo sienelės, kelių plokštelių užraktai maksimaliai sumažina net ir gerai planuotos vagystės riziką.

Seifai ir jų gamintojai

UAB „Asmodas” atstovauja net keletą garsių ir patikimų seifų gamintojų. Tarp siūlomų prekių galite rasti tokių įmonių, kaip:

 • Juwel.
 • Technomax.
 • Yale ir kt.
gaminių. Tarp pastarųjų („Yale”) produktų yra tokių, kurie atitinka ypač aukštus saugumo reikalavimus (išlaikę įsilaužimo naudojant įvairią techniką testus) ir yra gavę tai liudijančius sertifikatus.
Daugiau seifų galite rasti – seifai kategorijoje
Parduodame įvairių tipų SEIFUS
Parduodame įvairių tipų SEIFUS
Parduodame įvairių tipų SEIFUS

Kiti straipsniai

Sekite mus instagram’e!

@doorsasmodas