Kaip išsirinkti šarvuotas duris Kaip išsirinkti šarvuotas duris

Kaip išsirinkti šarvuotas duris

Lauko durys — viena pagrindinių namo detalių, kuri ne tik puošia pastatą, bet ir saugo nuo aplinkos pavojų. Ilgametė patirtis parodė, kad klientų populiariausias pasirinkimas — šarvuotos lauko durys. Nenuostabu, nes Asmodas gaminamos lauko durys saugios, šiltos bei stilingos, nes dizainą sukuriame pagal užsakovo poreikį. Vis dėlto, ką reikėtų žinoti, prieš pasirenkant šarvuotas lauko duris?

Ką reikia žinoti, renkantis šarvuotas lauko duris?

Saugumo klasė

Visų pirmą, šarvuotos lauko durys pasirenkamos tada, kai klientas nori ypatingos apsaugos ir ilgaamžiškumo. Prieš renkantis duris savo namui rekomenduojame atkreipti dėmesį į saugumo klasę. Žemo saugumo rodiklio durys — šventė vagims.

Ant gaminio turėtų būti nurodyta saugumo klasė. Norint maksimalaus saugumo, rekomenduojama rinktis ne žemesnę nei RC3 klasę.

Atsparumas ugniai

Prieš renkantis lauko duris reikėtų atsižvelgti į ugnies ir dūmų atsparumo rodiklį. Asmodas gamina duris, kurių ugnies ir dūmų atsparumas — EI30, EI45 ir EI60. Tie skaičiai parodo, kiek minučių šarvuotos lauko durys atlaikys tiesioginę liepsną.

Šilumos perdavimas

Jei norite, kad durys nepraleistų šalčio, atkreipkite dėmesį į šilumos perdavimo rodiklį. Tai pagrindinis kriterijus, naudojamas norint įvertinti pastato dalių šilumos izoliaciją. Asmodas durų konstrukcijos puikiai apšiltintos ir idealiai sulaiko šilumą. Šarvuotos lauko durys pasižymi gera šilumine varža — 0.95 W/(m2-K). Durų stakta susideda iš dviejų konstrukcinių dalių: metalinės staktos ir medinės dalies su poliuretanu viduje. Durų konstrukcijos metalinė dalis izoliuota medžiu, kad būtų maksimaliai sumažintas šilumos laidumas.

Garso izoliacija

Paskutinis kriterijus, į kurį patariame atsižvelgti — garso izoliacija. Lauko durys turi apsaugoti ne tik nuo įsibrovėlių, bet ir nuo nepageidaujamo triukšmo. Specialistai pataria rinktis tokias duris, kurių garso izoliacijos rodiklis ne mažesnis kaip 36 decibelų. Asmodas gaminamos durys užtikrina gerą garso izoliaciją (42, 45, 50 dB).

Mūsų gaminamos šarvuotos lauko durys patvirtintos sertifikatais, kurie išduoti atlikus tyrimus ir techninius bandymus Lietuvos ir Europos šalių laboratorijose.

Norite užsisakyti? Susisiekite!

Daugiau lauko durų ir jų sprendimų galite peržvelgti: lauko durys.

Kaip išsirinkti šarvuotas duris
Kaip išsirinkti šarvuotas duris
Kaip išsirinkti šarvuotas duris
Kaip išsirinkti šarvuotas duris
Kaip išsirinkti šarvuotas duris
Kaip išsirinkti šarvuotas duris

Kiti straipsniai

Sekite mus instagram’e!

@doorsasmodas