Fensterbau Frontale 2024. Asmodas durims – nauja rinka. Fensterbau Frontale 2024. Asmodas durims – nauja rinka.

Fensterbau Frontale 2024. Asmodas durims – nauja rinka.

Kovo 19-22 dienomis UAB „Asmodas“ eksporto komanda dalyvavo tarptautinėje durų ir langų parodoje „Fensterbau Frontale 2024“. Paroda, kuri organizuojama kas dvejus metus, vyko Vokietijoje, Niurnbergo mieste.

„Fensterbau Frontale“ – didžiausia pasaulyje specializuota paroda, sutraukianti didžiausius durų ir langų gamintojus, spynų ir kitų komponentų tiekėjus. Lankytojai iš viso pasaulio, kurių tarpe architektai, interjero dizaineriai, NT projektų vystytojai, staliai, turėjo galimybę susipažinti su naujausiomis durų ir langų dizaino tendencijomis, savo akimis pamatyti ir pamėginti išmanius technologinius sprendimus.
„Asmodas“ komanda šiai parodai pristatė sena-nauja idėją, kurios tikslas parodyti, kaip seną durų dizainą galima atvaizduoti naujai pagamintose duryse. Stende buvo pristatytos prieš šimtą metų pagamintos medinės durys ir naujos, identiško dizaino durys, kurios, be istorinės išvaizdos, yra ypatingai šiltos, saugios ir atsparios gaisrui.

Didelė dalis lankytojų žavėjosi pagamintų durų kokybe, idealiai atkurtu istoriniu dizainu. Tikimės, jog užmegzti kontaktai stipriai praplės „Asmodas“ eksporto geografiją ir pagamintos durys dešimtmečius tarnaus ir džiugins klientus iš viso pasaulio.

Negana to, parsivežta patirtis, pamatyti durų dizaino ir technologiniai sprendimai bus pasiūlyti ir Lietuvos architektams, dizaineriams ir vystytojams. Klientai, norintys išsirinkti duris savo namams, turės galimybę pasirinkti iš platesnio rato apdailų, spynų ir rankenų.

Kiti straipsniai

Sekite mus instagram’e!

@doorsasmodas