Batibouw 2019 Briuselis Batibouw 2019 Briuselis

Batibouw 2019 Briuselis

Atsinaujinęs UAB “ASMODAS”, o taip pat jau žinomas, mūsų, prekes ženklas “Armblock” šiemet sudalyvavo tarptautinėje BATIBOUW 2019 parodoje Briuselyje.

Mūsų stende apsilankė ir praėjusiais metais sutikti žmones, jau tapę klientais, o taip pat ir galybė naujų susidomėjusiu saugiomis durimis. Žmonėms susidomėjimą kėlė tiek specialiai parodoje pristatytos, ypač aukšta saugumo klase atitinkančios, bei jau gerai įvertintos Prancūzijoje, A2P sertifikatu patvirtintos duris. Be kitų jau gerai pažįstamų mūsų šarvuotu durų pristatėme ir naujausiomis technologijomis patobulintas duris, kurios atidaromos barometrine technologija paremta apsaugos sistema, nuskaitant piršto antspaudą arba atrakinamos išmaniuoju telefonu.

BATIBOUW 2019 – tai viena didžiausių statybos, renovacijos ir namų tobulinimo paroda, skirta tiek profesionalams, tiek ir eiliniam vartotojui. Paroda rengiama Brussels Expo parodų komplekse – Belgiëplein 1 – 1020 Briuselyje. Kasmet ši paroda pritraukia didžiulį kieki tiek vietinių tiek iš aplinkinių šalių atvykstančių žmonių, kurie turi galimybe net parodos metu užsisakyti produktus tiesiogiai iš produkciją pristatančios įmonės.

Kiti straipsniai

Sekite mus instagram’e!

@doorsasmodas