TSG 150 ginkliniai seifai


  • Seifas tvirtinamas prie grindų keturių ankerių pagalba.
  • Korpusas ir durys suvirinti iš 3 mm storio plieno lakštų. Priekinis rėmelis suformuotas taip, kad “dėžutės” pavidalo durų briaunos įeitų į vidų, sudarydamos ypač standų sukabinimą.Ypatingai didelį atsparumą suteikia sluoksniuota grūdinto ir negrūdinto plieno apsauga per visą užrakto mechanizmo aukštį bei sustandinimo briaunos  iš vidinės lubų pusės.
  • Seifų durys užrakinamos 4 vnt. 16 mm diametro 1 kryptimi judančiais skląsčiais, o iš lankstų pusės durys per visą aukštį fiksuojamos nejudančia specialia plokšte. Todėl seifo neįmanoma atidaryti ir nupjovus lankstus. Užrakto mechanizmas ir skląsčiai apsaugoti grūdintomis legiruoto plieno plokštelėmis. Mechanizmas lengvai valdomas šturvalu. Bandant numušti spyną mechanizmas užblokuojamas. Dėl visų šių privalumų gaminys gavo gerą įvertinimą Norvegijoje.
  • Seifuose įmontuota 8 plokštelių seifinė spyna dvipusiu raktu.
  • Skląsčiai ir rankenėlės padengtos vario-nikelio-chromo danga. Seifo paviršius dengiamas aukštos kokybės emaliu. Spalva - šviesiai pilka.

Galimi išmatavimai ir techniniai duomenys:

Modelis Matmenys H*L*B (mm) Aukštis iki kameros seifo viduje Svoris (kg) Talpa (l) Max. ginklų skaičius Max. ginklų sk. su šoninėmis lentynomis Šoninės lentynos Kaina 
TSG150-3K 1490*360*300 1240 88 154 7 5 2

465

KAINA su nuolaida!!! 300 

K – rakinama kamera seifo viduje.

Gamintojas: Lietuva (S).