Rankenos

Durų apdaila ir dekoro detalės yra labai svarbu, tačiau ne mažiau dėmesio reikėtų skirti ir rankenoms. Pirmiausia, jos turėtų derėti prie pasirinktų durų spalvos ir raštų. UAB „Asmodas” siūlo daugybę variantų, tad tarp jų tikrai atsiras toks, kurį norėtumėte matyti savo namuose. Siūlomi gaminiai (šarvuotos ir kitų rūšių durys) gali būti šviesios, tamsios, masyvios bei lengvų konstrukcijų, dekoruotos aliuminio juostelėmis ar raižytos, todėl atsižvelgiant į šias produktų ypatybes turėtų būti derinamos ir rankenos. Jei durys dekoruotos, paprastai rankenų spalva derinama prie dekoro elementų. Jei dengtos medžio drožlių ar dulkių plokštėmis – prie jų atspalvio. Rankenas priderinti prie pasirinktų durų tikrai nėra sunku, ypač kai UAB „Asmodas” siūlo gana gausų šių prekių pasirinkimą. Galite įsigyti įvairių rūšių rankenas, skirtas montuoti:
  • Į šarvuotas išorines duris.
  • Į įprastas vidaus duris.

 

Rankenos

"Archie" savo produkcijai naudoja patentuotą metalo lydinį, kuris yra panašus į bronzos lydinį, tačiau turi daugiau pranašumų. Rankenos tinka su DIN (Europinio) ir skandinaviško standarto korpusais.

"Nomet" rankenos pagamintos iš specialaus cinko lydinio, labai platus dizaino pasirinkimas. Rankenos tinka tik su DIN (Europinio) standarto korpusais

 

 

Be abejo, rankenos turi derėti ne tik prie pačių durų, tačiau ir prie bendro patalpų vaizdo ar viso namo apdailos. Jei interjere vyrauja pilki atspalviai ir sidabro imitacija ar jo spalvos detalės – gelsvos durų rankenos tikrai nebus geras pasirinkimas. Žinoma, vienareikšmiškai teigti, kad namuose viskas turi būti vienos spalvos, taip pat negalima. Juk pasirinkus netikėtus derinius kuriamas kūrybiškas kontrastas, kuris patalpoms suteikia dinamikos.

Šarvuotų durų rankenos

Šiuo metu UAB „Asmodas” prekiauja kelių skirtingų gamintojų prekėmis. Visos jos gana gerai žinomos ir tikrai kokybiškos. Šarvuotų durų rankenos yra gana įvairios ir jų pasirinkimas daugiausiai priklauso nuo paties kliento poreikių. Įmonė siūlo rinktis šių gamintojų šarvuotų durų rankenas:
  • Nordika.
  • Marika.
  • Valentina.
  • ASSA.
UAB „Asmodas” atstovauja visame pasaulyje gerai žinomą gamintoją – „ASSA Abloy”. Tai daugelio klientų simpatijas ir pripažinimą pelniusi įmonė, kurią pamėgo ir kurios gaminius pasirinko jau ne vienas. Nenuviliantys kokybe „ASSA Abloy” gaminiai visada buvo tarp populiariausių. Tai ne tik itin tvirtos, tačiau ir labai originalios rankenos. Preciziškas ir išpuoselėtas gamybos principas suteikia galimybę džiaugtis dailiomis linijomis ir patvarumu. „ASSA Abloy” yra jungtinė Švedijos ir Suomijos įmonė, kuri savo veiklą vykdo jau daugiau nei 20 metų, per kuriuos tapo gerai pažįstamu prekiniu ženklu.

Vidinių durų rankenos

Jei ypatingą dėmesį reikia skirti renkantis išorinių durų rankenas, tai apie vidinių net nėra ką kalbėti. Jos negali drastiškai skirtis nuo namų vidaus dekoro elementų ir vyraujančių atspalvių. Kad namuose būtų dermė ir harmonija – derėti turi ir durų rankenos. Tačiau ir tai nėra problema, nes UAB „Asmodas” siūlo rinktis ir vidinių durų rankenas, kurių asortimentas taip pat ganėtinai platus. Galimi šių rūšių pasiūlymai:
  • Rankenos iš nerūdijančio plieno.
  • Žalvarinės rankenos.
  • Unikalaus metalo lydinio rankenos.
  • Cinko lydinio rankenos.
Kiekviena iš šių rūšių turi savų privalumų, tad prieš rinkdamiesi rankeną, pasidomėkite iš kokių žaliavų ji pagaminta. Tokiu būdu bus lengviau išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį variantą.

Kokios rankenos man tinkamos?

Žaliava, iš kurios pagamintos rankenos, dar nėra svarbiausias rodiklis. Deja, tačiau ne visos jos yra universalios, todėl svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, kokio tipo gaminys Jums reikalingas. Kai kurie produktai tinkami montuoti tik į duris, kuriose yra europietiško tipo spyna, kiti ir tokias, kuriose yra skandinaviško. Paprastai ši informacija būna pateikta prie rankenos aprašymo.