Metalinės durys

Lengvo tipo metalinės durys

Metalinės lengvo tipo durys skirtos lauko arba vidaus patalpoms, dažniausiai naudojamos laiptinėse, sandėliukuose, pagalbinėse ar kitose  techninės paskirties patalpose. Durys gali būti vienvėrės, dvivėrės, su nevarstomais praplatinimais arba praaukštinimais, taip pat su stiklo paketais.

 

E-parduotuvė

Matmenys

Durys gaminamos pagal individualius išmatavimus. Standartiniai matmenys: plotis iki 1000 mm ir aukštis iki 2150 mm. Galimi įvairūs nestandartiniai išmatavimai.

Standartinis durų komplektas

Stakta, varčia, sandarinimo tarpinė, vieno ar dviejų užraktų sistema. Apvadai į standartinį durų komplektą neįeina.

Nuo Lt

Metalinės durys

Nors šarvuotos durys gali atrodyti nepakeičiamos, tačiau yra atvejų, kai už jas daug populiaresnis sprendimas yra metalinės durys. Tai gana universalus variantas, nes jos gali būti montuojamos tiek pastato viduje, tiek išorėje. Pavyzdžiui, pastarąsias įprasta statyti sandėliuke, laiptinėje, pagalbinėje ir daugelyje kitų panašaus tipo patalpų. Metalines durys yra gana lengvos, todėl jas nesudėtinga varstyti. Žinoma, naudoti jas kaip buto ar namo duris nėra dažnas atvejis. Čia lyderiauja šarvuotų durų sistemos. Taip yra pirmiausiai dėl to, kad metalinės durys nėra tokios tvirtos ir negali garantuoti tokio saugumo kaip šarvuotos. Tačiau tam tikrose vietose jos gali būti pritaikytos ir kaip tradicinės durys. Paprastai pro metalines duris patekti galima į vasarnamius, rūsius ar garažus. Žinoma, apsaugoti šiose patalpose esantį turtą taip pat svarbu, tačiau šiems statiniams nekeliami tokie aukšti saugumo reikalavimai. Pirmiausia dėl to, kad paprastai juose nelaikomi labai vertingi daiktai (pavyzdžiui, vasarnamyje, kuriame žmonės būna tik šiltuoju metų laiku nepalieka brangaus turto arba jo ten išvis nesiveža) arba, jei jie yra vertingi, tai ypač dideli (pavyzdžiui, tai galėtų būti garaže stovintis automobilis, kurio vagystei durų rūšis didelės įtakos neturi). Taigi, metalinės durys gali būti ne mažiau funkcionalios nei šarvuotos, tiesiog būtina atsakingai pasirinkti vietą ir apgalvoti, ar jos išties tinkamos ten montuoti.

Skirtingų tipų metalinės durys

Apgalvojus ir tvirtai apsisprendus, kad metalinės durys yra tai, ko Jūs ieškote, galima pradėti rinktis. Žinoma, ir vėl svarbu atsižvelgti į visumą: pastato apdailą, eksterjerą, architektūrą. Net jei tai tik garažo ar rūsio durys, juk patiems bus maloniau, jei viskas derės. Svarbu ne tik tekstūra ar modelis, tačiau ir atspalvis, o ypač – paskirtis. UAB „Asmodas” siūlo kelių skirtingų tipų metalines duris, tad pagal kriterijus galite rinktis iš šių variantų:
  • Lengvo tipo metalinės durys (Gali būti labai plačiai naudojamos, tinka montuoti tiek viduje, tiek išorėje).
  • Sunkaus tipo metalinės durys (Įvairios paskirties, gali būti tiek vidinės, tiek išorinės).
  • Metalinės vidaus durys (Itin lengva konstrukcija, tinka naudoti tik pastato viduje).
  • Priešgaisrinės metalinės durys (Standartinės priešgaisrinės durys, atsparios ugniai).

Įvairių matmenų metalinės durys

Metalines duris, taip pat kaip ir šarvuotas, gamina patys UAB „Asmodas” meistrai, todėl ir jų matmenys gali būti labai įvairūs. Dauguma modelių (lengvo ir sunkaus tipo bei metalinės vidaus durys) gali būti pagaminti pagal Jūsų nurodytus, individualius matmenis. Tačiau taip pat jos gali būti ir standartinio dydžio, tai yra 2 metrų 15 centimetrų aukščio ir 1 metro pločio. Tokių matmenų (standartinės metalinės durys) parduodamos su visu standartinių durų komplektu, kurį sudaro:
  • Durų stakta.
  • Varstymo mechanizmas.
  • Užrakto sistema.
  • Sandarinimo tarpinė.
Įsigyti standartiniai gaminiai jau būna sukomplektuoti ir iškart paruošti montuoti. Tai racionalus sprendimas, nes Jums nereiks vargti ir ieškoti papildomų tai atlikti reikalingų durų priedų. Viskuo už Jus pasirūpino UAB „Asmodas”.

Metalinės durys ir jų dalys

UAB „Asmodas” metalinės durys gali būti tiek vienvėrės, tiek dvivėrės. Taip pat galite rinktis papildomas dalis turinčius variantus – nevarstomą praplatinimą arba paaukštinimą. Įmonės siūlomos metalinės durys gali būti ir su stiklo paketu. Už papildomą kainą prie jų gali būti derinami apvadai.