Spyna "Evva GPI"

 

Svarbiausias EVVA GPI spynos privalumas - nekopijuojami raktai, t.y. tai, kad rakto kopija pagaminama tik atrinktose dirbtuvėse pateikus raktą ir identifikacinę kortelę vienu metu. Kaip žinia seifinių spynų, kurios užtikrina didelį durų saugumo lygį už žemą kainą, raktų neįmanoma apsaugoti nuo nelegalaus kopijavimo, todėl primygtinai rekomenduojama, kad tose pačiose duryse komplektuojamos bazinės spynos raktai būtu nekopijuojami. Tai ypač aktualu šeimoms, auginančioms mažus vaiku.

Raktai patiekiami sandariai supakuoti kartu su identifikacine kortele bei yra apsaugoti nuo nelegalios kopijos padarymo.
EVVA GPI cilindras yra apsaugotas nuo pragręžimo grūdinto plieno bei itin kietais "hard metal" elementais. Taip pat ši spyna turi grūdinto plieno apsaugą, kuri apsaugo cilindrą.
Šios spynos Nemef korpusas turi garso izoliaciją - spyna veikia itin tyliai. Taip pat ji turi trijų sluoksnių grūdinto plieno skląstį bei nerūdijančio plieno priekinę plokštelę. Spyna komplektuojama su poliruotu chromu dengtomis rankenomis, o taip pat vidiniu uzsuktuku, t.y. spyna iš vidaus rakinama užsuktuko pasukimu - tai labai patogu nes įėjus į namus galima tiesiog neieškant rakto pasukus užsuktuką užrakinti spyną.

Komplekte 3 arba 5 raktai.

 

Specifikacijos

Standartas    Skandinaviškas
Gamybai naudojama medžiaga    Nerūdijantis plienas
Apsauga nuo pragręžimo    Taip (kietmetalio štiftai)
Apsauga nuo atrakinimo visrakčiu    Taip
Cilindro apsauga    Taip (Defender)
Kilmės šalis    Olandija
Garantija nuo durų sumontavimo    5 metai