Spyna "Evva 3KS"

 

EVVA 3KS - vienas geriausių cilindrų pasaulyje, pelnęs daugybę apdovanojimų. Todėl ši spyna, komplektuojama su apvaliu Evva 3KS cilindrų, yra viena saugiausių skandinaviškų spynų rinkoje. Šalia to, kad spyna turi 100% apsaugas nuo atrakinimo visrakčiu, vibratoriumi, "bumping'u", Evva 3KS raktai yra maksimaliai apsaugoti nuo nelegalaus kopijavimo, rakto kopija atliekama tik keliose atrinktose dirbtuvėse pateikus raktą ir identifikacinę kortelę vienu metu ir tai atlikti itin sudėtinga net turint reikiamą įrangą. Kaip žinia seifinių spynų, kurios užtikrina didelį durų saugumo lygį už žemą kainą, raktų neįmanoma apsaugoti nuo nelegalaus kopijavimo, todėl primygtinai rekomenduojama, kad tose pačiose duryse komplektuojamos bazinės spynos raktai būtų nekopijuojami. Tai ypač aktualu šeimoms, auginančioms mažus vaikus.

Evva 3KS raktas universalus, t.y. jį galima įkišti į spyną, netaikant kuri rakto pusė turėtų būti viršuje, o kuri apačioje, kas yra labai patogu.
EVVA 3KS cilindras yra apsaugotas nuo pragręžimo grūdinto plieno bei kietmetalio štiftais.
Šios spynos Nemef korpusas turi garso izoliaciją - spyna veikia itin tyliai. Taip pat spyna turi trijų sluoksnių grūdinto plieno skląstį bei nerūdijančio plieno priekinę plokštelę.
Spyna komplektuojama su poliruotu chromu dengtomis rankenomis, o taip pat vidiniu užsuktuku, t.y. spyna iš vidaus rakinama užsuktuko pasukimu - tai labai patogu nes įėjus į namus galima tiesiog neieškant rakto pasukus užsuktuką užrakinti spyną.
Komplekte 5 raktai

 

Specifikacijos

Standartas    Skandinaviškas
Gamybai naudojama medžiaga    Nerūdijantis plienas
Apsauga nuo pragręžimo    Taip (kietmetalio štiftai)
Apsauga nuo atrakinimo visrakčiu    Taip
Cilindro apsauga    Nėra
Spynos blokavimas sulaužius cilindrą    Nėra
Apsauga nuo bumping'o    Taip
Rakinimo kryptys    Viena
Kilmės šalis    Olandija
Garantija nuo durų sumontavimo    5 metai