Pastatomi, baldiniai seifai,

seifai dokumentams

Baldiniai seifai - tai seifai, statomi baldų lentynėlėse ar uždengiami spinta, turintys tvirtinimo skyles tvirtinimui prie grindų ar sienos. Jie yra skirti laikyti įvairiems daiktams - segtuvams, nešiojamiems kompiuteriams, ginklui, svarbiems dokumentams. Saugo nuo galimos smulkios ar brutualios vagystės.

 

Priešgaisriniai, šarvuoti ir apsauginiai seifai

Ugniai atsparūs seifai skirti apsaugoti brangius, degius daiktus – pinigus, dokumentus, vertybinius popierius ir kita nuo vagysčių, ugnies ir užliejimo – tinkamas sprendimas nuo daugelio galimų nelaimių. Puikiai tinka namams bei biurams.

Šarvuoti ir apsauginiai seifai - tai ypatingai aukšto saugumo lygio seifai, kurių saugumo lygis sertifikuotas Europos laboratorijose. Dauguma seifų, skirtų įmonėms, turi priešgaisrinį užpildą.

Sieniniai seifai

Sieniniai seifai - tai seifai, dažniausiai motuojami į sieną, gali būti ir ypatingai didelio saugumo. Jų paskirtis apsaugoti nuo vagysčių, puikiai tinka viešbučiams. Tinkamai apsaugo smulkius, nedegius daiktus.

 

Seifai ginklams

Seifai ginklams - tai specializuoti seifai, kurių saugumo lygis sertifikuotas Europos labaratorijose, pritaikyti laikyti šaunamuosius ginklus. Talpina net iki 12 šautuvų, gali būti su priešgaisriniu užpildu, lentynomis šaudmenims, bei kitiems aksesuarams.

 

AKCIJA!!! Ginkliniam seifui TSG 150 NUOLAIDA -700 Lt!!! Plačiau...

Specialios paskirties seifai


Specialios paskirties seifai - tai daugybės paskirčių seifai: su įmetimo įtaisu, seifai raktams, medikamentams, grindiniai seifai ir kiti netradiciniai seifai.